קצת על הקייטנה

קייטנת ספורטFUN מציעה סגנון ייחודי המאפשר לכל ילד וילדה להתאמן ולתנסות בצורה המקצועית ביותר במגוון רחב של ענפי ספורט. רק בקייטנה שלנו יכול חניך לבחור בצורה חופשית יום יום את תחום האימון בו הוא רוצה לעסוק באותו יום כאשר אנחנו מעודדים גיוון, התנסות וחשיפה לכמה שיותר ענפים.

ענפי הספורט מודרכים ומנוהלים ע"י צוות מאמנים רחב ומנוסה אשר בשיתוף מדריכי פארק המים מאפשרים לילדים לעשות מה שהם באמת אוהבים ורוצים.

ענפי הספורט:

כדורגל - בהובלת אלכס רייכמן – מאמן בכיר מוסמך ויחד עם צוות מאמנים ומדריכים מהאזור.

כדורסל – בשיתוף עם מועדון מכבי מכבים רעות, מדריכי הכדורסל של ביה"ס לכדורסל ותחת ההשגחה והניהול של גלית אביגדור, מאמנת כדורסל בכירה.

טניס – בשיתוף פעולה עם סרגיי גלושקו ומועדון הטניס של פארק המים רעות.

התעמלות קרקע – בהדרכת מדריכות מהמרכז להתעמלות ואקרובטיקה של מודיעין.

מחול, ריקוד ותנועה - בהדרכת ניצן לרמן סולומן וצוות המדריכות מטובי הסטודיו לריקוד במודיעין.

כדורעף – בהדרכת גוסטבו גקמן , מאמן כדורעף בכיר ומאמן בפארק המים רעות.

אומניות לחימה:

ג'ודו – בהדרכת מדריכים של מועדוני הג'ודו במודיעין.

קפוארה – בשיתוף צוות מדריכי בפארק המים.

קראטה/טייקאונדו – בשיתוף פעולה עם מדריכי אומנויות לחימה ולחימה משולבת של מודיעין.

ברייק דאנס – בשיתוף פעולה עם המרכז לברייק דאנס והיפ הופ של חן מזרחי .

 

הקייטנה שונה משאר הקייטנות, היות והיא מנוהלת על ידי צוות הוראה מקצועי ומנוסה, החניכים מקבלים ערך מוסף בנושא הלימודי לפי הנחיות הפיקוח על החינוך הגופני במשרד החינוך.

אקולוגיה ושמירה על איכות הסביבה, פעילויות בנושא בריאות ותזונה נכונה, ארועי ספורט מרכזיים המתקיימים בעולם ובארץ (מכבייה, אולמפיאדה, מונדיאלים ועוד) הם חלק בלתי נפרד מתכנית הקייטנה. (ראה נספח תכנית קייטנה)

בקייטנה ישנו דגש על תכנים דידקטים חינוכיים המשלבים ערכים כגון : שיתוף פעולה, מנהיגות, אחריות, עבודת צוות, איפוק וסבלנות, של"ח ואהבת הארץ (ניווט ספורטיבי) ועוד.

במהלך הקייטנה מתקיים שיתוף פעולה עם האגודה למלחמה בסרטן, הרצאות והפעלות של "חכם בשמש", הקפדה על הימנעות מחשיפת הילדים לקרינה בשעות החום הקשות וקיום פעילות הסברתית בנושא.

כמו כן שיתוף פעולה עם הרשות המקומית בתכנית "עיר ללא אלימות" ,על ידי העברת פעילויות הכוללות מסרים חינוכיים של איפוק וסבלנות. 

 

מתנדבים:

קייטנת ספורטFUN גאה לקלוט כל שנה ושנה למעלה מ 40 ילדים אשר נמצאים בגילאי 13-14 אשר היו חניכים בקייטנה בעבר ואינם בגיל המתאים להיות חניכים מצד אחד אבל גם אינם בגירים מספיק להדריך בקייטנה. המתנדבים עוזרים בכל התפעול השוטף של הקייטנה, ליווי ועזרה למדריכים ורכזים, ליווי חניכים לשרותים, עזרה בניקיון ועוד. המתנדבים מהווים את עתודת ההדרכה לקייטנה בשנים הבאות, בנוסף לחיבור הערכי וללמידת ערך הנתינה והעזרה.